Baltské moře – molo Gdyně

  • TĚLO

   Nikon D7200

  • OBJEKTIV

   Nikon 17-55mm f/2,8 AF-S DX ZOOM-NIKKOR IF-ED

  • EXIF

   ISO 200, ƒ/13, 38mm, 5s

  • MÍSTO

   Gdyně, Polsko

 

Baltské moře – molo Gdyně

Jedna z mnoha dlouhočasovek z Baltského moře, konkrétně z města Gdyně v Polsku, kde jsem byl na workshopu s Marianem Kuricem. Vznik této fotky je trochu zázrakem 🙂 Když jsem ještě za tmy přijeli na místo, nebyli jsem tam úplně sami. Dva mladíci, kteří se zapomněli cestou z hospody, se rozhodli stát se objektem fotografů, kteří stáli vedle sebe namačkaní, jak špačci na drátech vysokého napětí. Než došli na konec toho mola, slunce už pomalu začalo vylézat a to měli před sebou ještě cestu zpátky.

Když se molo konečně uvolnilo, začal boj o fotku číslo dvě – přišel dvoučlenný štáb na focení novomanželů, kteří se rozhodli využít molo na plno. Navíc chvíli nepostáli, takže tam místo zaostřeného mola byly pouze šmouhy pohybujících se osob.

Pak to všichni od nás zabalili a šli fotit něco jiného. Postavil jsem tedy stativ na nejlepší možné místo, nastavil foťák a vyrazil směrem k novomanželům s prosbou, že chci dvě minuty prázdné molo, pak ať si dělají, co chtějí… a oni mi je dali, proto vznikla tato fotka, ostrá a bez retuše 🙂

Další fotky z Polska je možné vidět zde

Sending
Tvé hodnocení ?
0 (0 hlasů)

Podobné fotky