Madeira – Ribeira da Janela #1

  • TĚLO

   Nikon D7200

  • OBJEKTIV

   Tokina AT-X 11-16 f/2,8 116 Pro DX II

  • EXIF

   ISO 100, ƒ/11, 13mm, 27s

  • MÍSTO

   Ribeira da Janela, Madeira

 

Ribeira da Janela, Madeira

Ribeira da Janela – místo na severu Madeiry hojně navštěvované nejen fotografy. Sám mám z tohoto místa dvě fotky, toto je první z nich.

„Výprava“ na toto místo byla trochu dobrodružná, protože jsem si místo neprohlédl za světla a vše řešil více méně po tmě, když jsem se tam vydal fotit. Měl jsem za to, že na této pláži jsou všude velké kameny porostlé mechem, tak je to na několika jiných fotkách možné vidět, ale chyba… jsou jen na jednom jediném místě, ale v tu chvíli už jsem nechtěl ztrácet čas nějakým přesunem.

Když nepočítám, že jsem několikrát při cestě na místo uklouzl a mokré kameny a málem si při tom rozbil si hlavu, tak dalším překvapením bylo i moře, které se jednu chvíli zdálo být dostatečně daleko a v další chvíli jsem naráz řešil nejen padající stativ, ale i zaplavující se batoh… to, že jsem se z ničeho octnul po kolena ve vodě bylo v tu chvíli to nejmenší. I když jsem zprvu celkem nadával, že to slunce nevylezlo, tak ve finále mě zaujala právě ta kombinace slunné a tmavé oblohy, která tak trochu podtrhla podmínky toho rána.

Další fotky z Portugalska je možné vidět zde

Sending
Tvé hodnocení ?
0 (0 hlasů)

Podobné fotky