Prodej fotoobrazů


Pokud Vás již nudí fotoobrazy ze supermarketů a chcete si zpříjemnit svůj interiér některou z prezentovaných fotek, stačí k tomu jediné: vybrat si v galerii fotku, která se Vám líbí
a vložit url adresu fotografie do formuláře níže (tzn. otevřít galerii, otevřít požadovanou fotku v plné velikosti, pravé tlačítko myši a kopírovat adresu obrázku). Fotografie jsou výhradně mnou pořízené a cesta k některým nebyla vždy úplně jednoduchá :-)

Následně se domluvíme na Vašich představách o velikosti (případně rozměr napište do formuláře), typu fotoobrazu (plátno nebo foto v rámu) a já obratem zašlu zpět cenovou kalkulaci a předpokládaný termín dodání.


Fotoobrazy s krajinou
– tisknou se buď na vysoce kvalitní plátno s dostatečnou gramáží, které se napíná na dřevěný rám nebo do rámu. Foto v rámu je možné buď s paspartou nebo bez ní. K výrobě pláten využívám ověřenou a kvalitní tiskárnu, která mi vždy dodala fotoobraz v přesně takové kvalitě, jakou jsem od ní požadoval.

Portrétní fotografiety je možné tisknout buď jako malé fotografie, na plátno, nebo na akrylové sklo, které se pro tyto účely hodí více. I zde se cena odvíjí od požadované velikosti a rovněž pro tento typ fotoobrazu mám dodavatele, který svou práci umí a dělá kvalitně. V případě tisku mnou pořízených portrétních fotografií je následné vytištění bez dalších finančních nákladů, budou vám účtovány pouze náklady na výrobu a dopravu. Tisk fotografií pořízených někým jiným nezajišťuji.Realizované fotoobrazy

Zámek Hrubá Skála

Ribeira da Janela - Madeira

Gdyně - Polsko

Osobní portrét

Loft living room interior design


Odeslat poptávku

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.