Prodej fotoobrazů


Vytvořte si domov plný krásných a unikátních fotoobrazů! Mé fotoobrazy jsou vytvořeny z vlastních fotografií s použitím nejmodernějších tiskových technologií a kvalitních materiálů. Nabízím široký výběr velikostí, materiálů a rámování, abyste mohli najít ten správný fotoobraz pro váš interiér.

Vyberte si fotku v galerii a vložte url adresu fotografie do formuláře níže (tzn. otevřít galerii, otevřít požadovanou fotku v plné velikosti, pravé tlačítko myši a kopírovat adresu obrázku). 


Fotoobrazy s krajinou
– tisknou se na vysoce kvalitní plátno s dostatečnou gramáží, které se napíná na dřevěný rám nebo do rámu. Pokud nechcete plátno, ale foto v rámu, tak to je možné buď s paspartou nebo bez ní. 

Portrétní fotografie – ty je možné tisknout buď jako malé fotografie, na plátno, nebo na akrylové sklo, které se pro tyto účely hodí více. I zde se cena odvíjí od požadované velikosti a rovněž pro tento typ fotoobrazu mám dodavatele, který svou práci umí a dělá kvalitně. V případě tisku mnou pořízených portrétních fotografií je následné vytištění bez dalších finančních nákladů, budou vám účtovány pouze náklady na výrobu a dopravu. Tisk fotografií pořízených někým jiným nezajišťuji.Realizované fotoobrazy

Madeira - Ponta do Rosto

Zámek Hrubá Skála

Madeira - Ribeira da Janela

Gdyně - Polsko

Osobní portrét

Loft living room interior design


Odeslat poptávku

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.